Gra Lotto

W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej szukają sposób na to jak zarobić a mało pracować. Idąc tym tropem wielu ludzi próbuje swojego szczęścia w grach lotto.
Lotto oferuje swoim klientom różnego rodzaju gry, mini lotto, duży Lotek, Kaskada, zdrapki i inne. Zatem każdy może znaleźć coś dla siebie. Można wygrać nagrodę kupując los za jedyną złotówkę. Można także wydać więcej pieniędzy. Nie ma reguły na wygraną.

 
Jeśli skreśliliśmy już szczęśliwe numery to trzeba czekać na losowanie, które nie odbywa się codziennie. Wyniki dużego lotka możemy sprawdzić oglądając losowanie Lotto, w internecie lub w punkcie sprzedaży losów. Jeśli będziemy szczęśliwymi posiadaczami kuponu z szóstką to wówczas ekspedientka da nam wszystkie informacje dotyczące w jaki sposób należy odebrać nagrodę, bądź możemy takie informacje znaleźć na stronie internetowej Lotto. Inaczej jest w przypadku mniejszych nagród do kilkuset złotych. Takie mniejsze nagrody odbieramy już w najbliższym punkcie sprzedaży kuponów Lotto i możemy cieszyć się taką mniejszą nagrodą lub grać dalej i próbować swojego szczęścia, może tym razem w zdrapkach.